Reserveren
Ma gesloten | Di t/m Zo geopend vanaf 17:00 uur | Telefonisch bereikbaar vanaf 12:00 uur

Onze vestigingen

Rosmalen

Montimar Rosmalen

Hintham 102
5246 AJ Rosmalen
073 – 6909680
rosmalen@montimar.nl


Veghel

Montimar Veghel

Markhof 1
5463 NN Veghel

0413 – 280967
veghel@montimar.nl


Oss

Montimar Oss

Amsteleindstraat 15
5345 HA Oss

0412 – 480494
oss@montimar.nl


Boxtel

Montimar Boxtel

Bosscheweg 133
5282 WV Boxtel

0411 – 745072

boxtel@montimar.nl


Boekel

Montimar Boekel

Erpseweg 16
5427 PG Boekel

0492 – 325005
boekel@montimar.nl


Mierlo

Montimar Mierlo

Broekstraat 87
5731 RA Mierlo

0492 – 745533
mierlo@montimar.nl


Onze openingstijden
Maandag Gesloten
Dinsdag vanaf 17:00 uur
Woensdag vanaf 17:00 uur
Donderdag vanaf 17:00 uur
Vrijdag vanaf 17:00 uur
Zaterdag vanaf 17:00 uur
Zondag vanaf 17:00 uur

Geen producten in je winkelwagen.

Table Booking








    In welke vestiging van Montimar wilt u reserveren?